נסיעות מיוחדות

נסיעות מיוחדות בעולם רבים החשים חיבה אחד לשני לתור בגלובוס, אבל לרוב אנו עושים לתור למקומות מוכרים או סטנדרטיים. אבל יש כאלה שאוהבים לתור מיוחדות ולא מדובר דווקא בתרמילאים צעירים היוצאים לטיול הגדול שלהם לאחר השירות הצבאי.

 מצא צימרים בפורטל הגדול והאכותי במדינה

מדובר גם באנשים בגילאים שונים יחסית, רווקים \ רווקות או בעלי משפחות ההחשים חיבה אחד לשני להגיע למקומות שונים יחסית האוהבים לתור מיוחדות בכל רחבי הגלובוס. חלק מנסיעות אלה משלבות ביקורים במקומות יפיפיים וחלק נעשות כנסיעות לשם נסיעות. נסיעות רכבת מיוחדות בעולם לחובבי לתור ברכבת ממתינים כמה מסלולי לתור מיוחדים בגלובוס. אומרים שהנסיעה המרתקת מכולם היא הנסיעה ברכב ברכבת הטרנסיבירית היוצא ממוסקבה והמגיעה לולדיווסטוק שבקצה המזרחי של רוסיה, או לפקינג שבסין. נסיעה ברכב זו לוקחת כשבועיים והרכבת עוצרת בתחנות רבות לאורך המסילה שבהן ניתן לרדת מהרכבת, לאכול ולבלות ולהמשיך בנסיעה.

 

מסלול לתור רכבת נוסף מומלץ היא הרכבת היוצאת ממונטריאול והנוסעת עד לוונקובר שבחופה המערבי של קנדה. נסיעה זו לוקחת חמישה ימים והנופים רגיל מרהיבים. נסיעות בעקבות עתיקות יש שאוהבים נסיעות בעקבות אתרי ארכיאולוגיה מפורסמים בגלובוס. בראש המקומות ניתן לבקר בפירמידות של מצרים השכנה מדרום, וניתן לצאת לאתונה על עתיקותיה מתקופת יוון הקלאסית ולרומא בירת האמפריה הרומית לשעבר וכן לשלל ערים נוספות באירופה.

 

אבל לא תמצאו אתר ארכיאולוגי מרשים יותר ממצ'ו פיצ'ו שבפרו – בירת האינקה של דרום אמריקה או אתר מרשים יותר מחומת סין הענקית שהשתרעה לאורך רבבות קילומטרים כדי לשמור על הממלכה הסינית מפני פלישה מונגולית אפשרית. נסיעות מאתגרות וכמובן שיש את אלה הממש מחפשים ריגושים ואתגרים פיזיים הממש מחפשים לתור מיוחדות למקומות המאפשרים להם טיולים בהרים גבוהים, סקי בהרים מושלגים, טיפוס מצוקים, קפיצות באנג'י ממקומות גבוהים באופן מיוחד וכיוצא באלה. לתור כאלה ביכולתכם לעשות לכל יבשות הגלובוס ולחפש את האתגרים הממתינים לכם שם כל השנה.

חדרים לפי שעה באבן מנחם - צימרים : טנגו מול ההר
איזור: גליל מערבי | ישוב : אבן מנחם - כתובת :
מחיר:החל מ: 350 ₪

נווט למקום
נווט למקום

נסיעות מיוחדות

איך יוצאים אל הרפתקה בישראל? לרוב כשאתם סבורים על הרפתקה, הדבר נשמע לכם כאילו מדובר על משהו מתוך סיפור אגודת. הרי מי יוצא היום אל הרפתקה? בעיקר ילדים שמפליגים על כנפי הדמיון. אנו מעוניינים להציג בשבילכם מציאות שונה לגמרי. אם הנכם תבחרו לצאת לחופש משגע בתוך המדינה, תיהיה לכם האופציה לראות, כי הרפתקאות שונות אורבות לכם תמיד מעבר לפינה. כל אחד יוכל לחפש הרפתקה שתתאים לו באופן אישי.

 

לצאת לטיול בלתי רגיל ושונה קחו לדוגמה את הנושא של טיולים בארצנו. טיול יכול להיות בלי עוררין הרפתקה בלתי נשכחת, אם יודעים מתי והיכן לערוך אותו. הנכם יכולים לצאת לדוגמה לטיול ג'יפים משגע באזור רמת הגולן - והדבר יהווה בשבילכם הרפתקה בלתי נשכחת. תיהיה לכם האופציה לצאת לטיול של רכיבה על סוסים באוזר הכרמל. ביכולתכם לצאת לטיול טרקטורונים מסעיר בתוך חולות הנגב - והכל יכול להוות הרפתקה בלתי נשכחת.

 חדרים לפי שעה וילות לופטים

אטרקציות מיוחדות שונות אבל כדי לחוות הרפתקה לא חייבים לצאת למסלול טיול מוגדר. אם הנכם מעוניינים להפליא את בני הזוג שלכם לדוגמה, קחו אותם להרפתקה שהם לא ישכחו, והעלו אותם על כדור פורח! המראות של כדור פורח מתרחשות לרוב בשעות הבוקר המוקדמות, ואצלנו כבר באמת מדובר על הרפתקה מדהימה שממש לא תשכחו לעולם. אפשרות לאטרקציה מדהימה והרפתקנית נוספת היא לעשות צניחה חופשית - וגם זו הרפתקה שבהחלט לא שוכחים.

 

לצאת להרפתקה לכל משפחה הרפתקה לא חייבת להיות התנסות שתבצעו לבדכם או רק עם בני הזוג שלכם. הורים וילדים גדולים כאחד יכולים לצאת אל הרפתקה משפחתית משותפת. כך לדוגמה, אפשר לצאת לשיט קיאקים באחד מהנהרות בישראל, למסע סוער ומשגע. מדובר על הרפתקה שסוחפת צעירים ומבוגרים כאחד. יש עוד עדף של דוגמאות עבור הרפתקה מוצלחת ובלתי נשכחת, והכל בסוף תלוי אך ורק בהעדפה הפרטית שלכם.

חדרים לפי שעה באבן מנחם - צימרים : טנגו מול ההר
איזור: גליל מערבי | ישוב : אבן מנחם - כתובת :
מחיר:החל מ: 350 ₪

נווט למקום
נווט למקום